Cennik

usług doradczych prowadzonych w sezonie 2022. Koszt całorocznej usługi wynosi 1100 zł netto (1353 zł brutto).

Szczegóły w tabeli do pobrania po kliknięciu w link Cennik IPSAD 2023 1100 Zakres usług podstawowych obejmuje (w tabeli rubryki zaznaczone na niebiesko).

Oferujemy usługi na najwyższym poziomie zgodnie z wdrożonym w naszej firmie systemem zarządzania jakością ISO 9001: 2015 przyznanym przez TÜV Rheinland Polska.

Koszt pakietu podstawowego wynosi 1 100,- zł, netto/rok/gospodarstwa -przekazujemy Państwu informację poprzez nowoczesna aplikację mobilną, która w ramach pakietu gwarantuje :

  • dostęp do codziennych komentarzy dnia, stanowiących zalecenia w zakresie agrotechniki sadowniczej: ochrony przed chorobami i szkodnikami upraw sadowniczych, przerzedzaniem zawiązków, nawożeniem, regulowaniem wzrostu drzew, cięciem drzew i architekturą sadu, przygotowaniem owoców do zbioru, określeniem okna zbioru i pozostałych zabiegów agrotechnicznych;
  • dostęp do danych ze stacji meteorologicznych i modeli zagrożeń RIM;
  • możliwość konsultacji telefonicznych, mailowych i laboratoryjnych;
  • opracowanie zaleceń nawozowych na podstawie wyników analizy gleby
    Nasz pakiet stanowi podstawę dla wszystkich innych naszych usług. Od tego zaczyna się współpraca z każdym nowym klientem IPSAD-u. Pakiet daje dostęp do całej wiedzy, systemów informacyjnych, spotkań i szkoleń, które prowadzimy.                  Dołącz do najlepszych! Czekamy na Ciebie!

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt e-mail: info[at]ipsad.pl

Po zgłoszeniu dodajemy nr telefonu i adres e-mail do naszej bazy. Każdy otrzymuje indywidualne konto.